<< ШПАКЛІВКА LOBADUR EASYFILL PLUS      ШПАКЛІВКА НА РОЗЧИННИКАХ FUGENKITTLOSUNG >>

  • ШПАКЛІВКА LOBADUR 2K DUOFILL А.Т.
сфера застосування: для внутрішніх робіт
розхід (г/м2): 25 г/м²
інструмент для нанесення: Шпатель LOBATOOL Flächenspachtel
час висихання: залежно від розміру щілин шліфування можна проводити через 1-2 години. Товари LOBADUR WS та LOBASOL можна наносити на поверхню через 2 години. Дані терміни вказані для температури мінімум +18 ° С і відносній вологості повітря максимум 65%.
розчинники: Не використовувати
країна виробник: Німеччина
фасовка:

1л.

Характеристика:

Запатентований двокомпонентний зв'язуючий засіб на водній основі для приготування шпатлівочної маси. Не впливає на природний колір деревини, має хорошу заповнюючу здатність і високу адгезію.

Сфера застосування:

Для заповнення щілин і дрібних пошкоджень в паркеті та дерев’яній підлозі, приклеєних до основи. На покриття для підлоги з деревини, прикріплені до основи саморізами або болтами, шпатлівочна маса зазвичай не наноситься, оскільки висохла шпаклівка в подібних місцях може тріскатися і вибиватися. Змішується з дуже дрібною фракцією деревного пилу, володіє прекрасною заповнюючою здатністю і хорошою адгезією, зберігає природній колір деревини.

 

Рекомендації щодо використання:

• Потрясти ємності з матеріалом, додати в масу затверджувач у співвідношенні 9:1 (кількість, що постачається) і знову ретельно потрясти.

• Робочий час готової суміші - 2 години, не використовувати суміш після закінчення цього часу, так як шпатлівочна маса забарвлюється в білий колір.

• Змішати LOBADUR 2K DuoFill A.T. з якомога більш дрібною фракцією деревного пилу, отриманого в результаті шліфування відповідної породи деревини, до пастоподібної еластичної маси. Чим дрібніший використовується деревний пил, тим легше буде наноситися шпатлівочна маса, тим міцнішим буде її зчеплення в щілинах і стійкішим колір.

• Отриману масу нанести перед фінішним шліфуванням  на всю поверхню паркету, за наявності великих щілин і великих пошкоджень необхідно після висихання нанести другий шар шпаклівки.

• Ретельно видалити з поверхні всі залишки шпатлівочной маси.

• Шпатлівочну масу, яка залишилася на поверхні, після висихання не пізніше, ніж протягом 24 годин повністю видалити в ході тонкої шліфовки.

Рекомендації щодо нанесення на паркет і дерев’яну підлогу:

1. Груба і середня шліфовка (зернистість 36, 60, 80).

2. Нанесення шпаклівки.

3. Висихання.

4. Тонке(фінішне) шліфування (зернистість 100/120).

5. Подальша обробка поверхні.

Подальша обробка поверхні:

Після повного висихання шпаклівки можна наносити на поверхню будь-які водні лаки LOBADUR і будь-яку олію LOBASOL без обмежень.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

ШПАКЛІВКА LOBADUR 2K DUOFILL А.Т.

  • Артикул: 2K DUOFILL А.Т.
  • Наявність: В наявності
  • 646,00 грн.

  • Без ПДВ: 646,00 грн.