<< Дисперсійний паркетний клей Stauf М2А-700      Клей на розчинниках Stauf WFR-5 >>

  • Клей на розчинниках Stauf WFR-T
типи підлогового покриття:

- Паркет зі слоїстої клеєної деревини на ребро від 16мм

- Багатошаровий паркет шириною до 70мм

- Мозаїчний паркет

- Паркет звичайний макс 75х600мм і товщиною не менше 14мм

- Паркетна дошка

основи для нанесення:

- литий асвальт

- сульфат-кальцієві(текучі) стяжки

- шпаклівки Штауф для паркету

- ДСП V100

- OSB плити

- цементні стяжки

властивості:

- стійкий до старіння

- призначений для теплих підлог

- висока міцність при зсуві/зрізі

- не містить метанол

- НЕ морозостійкий

- безводний.

розхід (г/м2):

900г - шпатель №3

1200г - шпатель №4

1000г - шпатель №5

допустима нагрузка (год):48-72
кліматичні умови приміщення:температура не нижче 15, відносна вологість 75%
термін придатності (міс):24
тара(кг):25
країна виробник:Німеччина 


Особливі ознаки:
- Мінімальне набрякання деревини після укладки.
- Не містить метанол.

 

 Характеристика:

Паркетний клей на основі синтетичних смол та розчинників.

Додаткові вказівки:

Паркет з багатошарової клеєної деревини: окремі бруски з деревини з інтенсивним набряканням і укладальні одиниці клеїти переважно за допомогою твердоеластичних клеїв STAUF PU, таких як STAUF PUK-450, PUK-446.
Мозаїчний паркет без паралельних зразків укладання, з сортами деревини з інтенсивним набряканням і багатошаровий паркет на шарі HDF або MDF склеювати тільки за допомогою клеїв PUK або SMP!

Підготовка основи:

Основа повинна бути чистою, міцною, шорсткою, при необхідності, здатною вбирати вологість, рівною, сухою в продовж тривалого часу, не повинна мати тріщин  і без антиадгезивів, обпалених шарів і т.д. Механічну попередню обробку основи (підмітання, чищення пилососом, машинне очищення щіткою, шліфування або полірування, фрезерування, дрібоструменева обробка) слід проводити в залежності від виду та стану основи. Тріщини і стики, крім температурних (деформаційних) швів або інших швів, обумовлених конструкцією, необхідно заробити за допомогою литтєвої смоли STAUF і скоб для стяжки. Отвори та заглиблення можна заповнити стійкої шпаклівкою STAUF. Для зв'язування залишків пилу і поліпшення схоплювання, зокрема на теплих підлогах, основу необхідно попередньо обробити відповідною грунтівкою STAUF. Рівності, абсорбційної здатності і шорсткості основи досягають, при необхідності, за допомогою нанесення відповідної шпаклівки STAUF.

Застосування:

Нанести клей на основу відповідним зубчастим шпателем, при цьому за допомогою рівномірного ведення зубчастого шпателя уникати утворення клейових гнізд і занадто товстих шарів клею. Укласти паркет в клей протягом зазначеного для укладання часу і щільно притиснути. Залежно від ступеня затвердіння клейові забруднення можна видалити відповідними очищувачами STAUF. Попередньо слід перевірити вплив очищувача на поверхню покритого паркету на якій-небудь прихованій ділянці або на зразку.

Навантаження:

Здатність переносити навантаження залежить від виду паркету і основи і орієнтовно складає від 2 до 7 днів.
На основах, не здатних вбирати вологу, сповільнюється схоплювання, тому піддавати навантаженню можна не раніше 7 днів.

Обмеження відповідальності:

Вищевказані дані відповідають сучасному рівню розвитку. У будь-якому випадку їх слід розглядати як рекомендовані, так як ми не можемо вплинути на укладання, і умови укладання в кожному місці є різними. Тому претензії, виходячи з цих даних, виключаються. Це також стосується комерційних і технічних консультацій, які надаються безкоштовно і мають рекомендований характер. Тому ми рекомендуємо провести достатню кількість власних дослідів і самостійно визначити, чи придатний товар для передбачуваної мети застосування. З появою цих висловлювань вся попередня технічна інформація (пам'ятки, рекомендації щодо укладання, призначені для подібних цілей) втрачають свою дію.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Клей на розчинниках Stauf WFR-T

  • Артикул: Клей на розчинниках Stauf WFR-T
  • Наявність: В наявності
  • 5.179,20 грн.

  • Без ПДВ: 5.179,20 грн.